Kalėdinės vaikų puokštės senelių globos namams

Kartu su Jubiliejine kalėdine akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus" miškų urėdijos šiais metais organizuoja kalėdinių puokščių konkursą jauniesiems miško bičiuliams.


Kazlų Rūdos miškininkai šį konkursą suorganizavo š. m. gruodžio 19 d. 1500 val. Renginys vyko Kazlų Rūdos socialinės paramos centro senelių globos namuose. Renginio tikslas buvo vaikų sukurtas kalėdines puokštes nuvežti į senelių globos namus. Kazlų Rūdos savivaldybėje yra vieni senelių globos namai, dėl to ši vieta ir buvo pasirinkta.
Gruodžio 19 d. popietę visi VĮ Kazlų Rūdos miškų urėdijos globojami jaunųjų miško bičiulių būrelių (6) atstovai su puokštėmis atvyko į renginio vietą. Jų laukė renginio organizatoriai, senelių globos namų darbuotojai ir gyventojai. Puokštės visos buvo gražios, sukurtos su meile ir šiluma, todėl visom buvo skirta I vieta. Už dalyvavimą konkurse jaunųjų miško bičiulių būreliams įteikti sieniniai Miškininko kalendoriai 2017 m. Apžiūrėjus puokštes vyko bendravimas vaišinantis prie saldaus miškininkų paruošto stalo.
Belaukiant artėjančių šv. Kalėdų vaikų sukurtos puokštės papuošė senelių globos namus.
Miškininkai dėkoja jauniesiems miško bičiuliams ir jų vadovams už dalyvavimą konkurse, dėkoja ir Kazlų Rūdos socialinės paramos centrui už pagalbą rengiant konkursą ir šiltą dalyvių priėmimą.

VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija

 

 
 

Valstybės įmonė Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 165841621. PVM kodas: LT658416219. Duomenys apie VĮ Kazlų Rūdos mokomąją miškų urėdiją kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 165841621.


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai