Seminaras darbuotojų saugos ir sveikatos, miškų sertifikavimo ir kitais klausimais

Vasario 20 d. 10 val. VĮ Kazlų Rūdos mokomojoje miškų urėdijoje vyko seminaras darbuotojų saugos ir sveikatos, miškų sertifikavimo ir kitais klausimais:


1. Ekonominė ir ūkinė miškų urėdijos apžvalga;
2. Darbų saugos reikalavimai miško ruošoje, nelaimingi atsitikimai darbe, nelegalaus darbo prevencija, darbas pagal paslaugų kvitus, kiti darbuotojų saugos ir sveikatos bei darbo teisės klausimai;
3. Darbuotojų saugos ir sveikatos būklė, darbo santykius reglamentuojančių teisės aktų vykdymas, nelaimingi atsitikimai darbe ir jų priežastys 2013 metais;
4. Atsakomybė už saugos darbe reikalavimų pažeidimus;
5. Darbo įrenginiams ir darbo priemonėms keliami DSS reikalavimai;
6. Miškų sertifikavimas, poveikis aplinkai, biologinės įvairovės išsaugojimas ir su ja susijusios vertybės.
Seminarą vedė miškų urėdijos specialistai bei Valstybinės darbo inspekcijos Marijampolės skyriaus vedėjas Albinas Beinarauskas ir skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius Gintaras Daubara. Seminare dalyvavo miškų urėdijos padalinių vadovai ir miško ruošos įmonių (rangovų) atstovai.
Informatyviai buvo pristatyti visi seminaro klausimai. Pabaigoje pranešėjai atsakinėjo į klausimus, vyko diskusijos. Dalyvavę renginyje ne tik atnaujino savo žinias, bet išgirdo ne mažai naujų.

Miškų urėdijos informacija
Nuotraukos R. Rutkausko

 

 
 

Valstybės įmonė Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 165841621. PVM kodas: LT658416219. Duomenys apie VĮ Kazlų Rūdos mokomąją miškų urėdiją kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 165841621.


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai