Miškų atkūrimas prasidėjo

Pavasaris - ne tik tvarkymosi, bet ir aplinkos gražinimo bei kūrimo laikotarpis. Neaplenkia pavasaris ir miškininkų, prasideda pats darbymetis. Tradiciškai kasmet, atšilus orams, iš žemės išėjus įšalui, miškininkai visas savo jėgas nukreipia į miškų atkūrimą ir įveisimą. Miškai atkuriami kirtavietėse, o įveisiami žemės ūkiui netinkamuose (nenaudojamuose) plotuose. Vienas iš svarbiausių klausimų auginant miškus yra teisingas jų atkūrimas arba įveisimas. Daugelis šiandien priimtų sprendimų dešimtmečiais turės įtakos miško augimui ir jo priežiūrai.
VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos prižiūrimuose miškuose miškų atkūrimas jau prasidėjo. Nuo kovo 26 d. pirmieji sodinti miškus pradėjo Jūrės ir Šališkių girininkijų specialistai. Šiais metais miškų urėdija viso numačiusi pasodinti 141 ha miškų, tame tarpe įveisti 18 ha.
Kiekvienais metais visus norinčius, neabejingus savo krašto grožiui žmones bei svečius, miškininkai kviečia į tradicinį miško sodinimo renginį - miškasodį, kuris organizuojamas balandžio 13 d. Kviečiame atvykti 830 val. į VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos kiemą, iš kur visi kartu vyksime į miško sodinimui paruoštą vietą netoli Kazlų Rūdos. Sodinimą miške pradėsime 900 val. Svarbu - tinkamai apsirengti, pagal galimybes atsinešti kastuvą, kibirą, taip pat nepamiršti geros nuotaikos.
Su gražiausia pavasarine švente - šv. Velykomis Jus sveikina Kazlų Rūdos miškininkai, linki sveikatos, susiklausymo ir gyvenimiško džiaugsmo.
Informacinio centro vadovas
Redas Rutkauskas
nuotraukos autoriaus

 
 

Valstybės įmonė Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 165841621. PVM kodas: LT658416219. Duomenys apie VĮ Kazlų Rūdos mokomąją miškų urėdiją kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 165841621.


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai