Bus griežčiau kontroliuojama, kaip naudojami medžiokliniai ginklai


Šiandien Aplinkos apsaugos agentūros direktorius Raimondas Sakalauskas ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas pasirašė bendrą raštą medžioklinių ginklų naudojimo kontrolei sugriežtinti. Aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamentų ir teritorinių policijos įstaigų vadovams nurodyta pagal tarpusavyje suderintus darbo planus organizuoti bendrus asmenų, vykstančių į medžioklės plotus, medžiojančių ir grįžtančių iš jų, patikrinimus.

Aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamentai ypač daug dėmesio skirs tikrindami, kaip laikomasi medžioklės taisyklių reikalavimų, susijusių su ginklų ir šaudmenų naudojimu. Apie tai, kad sugriežtinama medžioklinių ginklų naudojimo kontrolė, departamentai turi informuoti medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudotojus, visuomenines medžiotojų organizacijas ir regionų žiniasklaidos priemones.

Policijos pareigūnai įpareigoti tikrinti, ar teisėtai ir ar pagal nustatytus reikalavimus nešiojami ginklai ir šaudmenys, ar vežamų ginklų kiekis, numeriai, kalibrai atitinka įrašus išduotuose leidimuose laikyti (nešiotis) ginklus. Taip pat bus tikrinama, ar ginklų neveža ir nenaudoja neblaivūs (0,4 promilės ir daugiau), apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų svaigiųjų medžiagų asmenys.

Aplinkos ministerijos informacija, tel. 266 3660 
 

Valstybės įmonė Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 165841621. PVM kodas: LT658416219. Duomenys apie VĮ Kazlų Rūdos mokomąją miškų urėdiją kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 165841621.


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai